KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15834269
nr 1583 4269
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Signerad. Olja på pannå, 139xx225 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 157x244 cm
Kondition: slitage, skador
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
måndag 4 december 2023
kl 18:48:32